Gossip School RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip School RPG

...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Belinda J ~

YazarMesaj
Belinda J. Volterras
Admin/Popüler Kızlar-Erkekler Lideri/IV. Sınıf Öğrenci
Belinda J. Volterras

Belinda J ~ Empty
MesajKonu: Belinda J ~   Belinda J ~ Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 4:14 pm

Belinda J ~ Miranda-Kerr-Icons-miranda-kerr-984672_100_100Belinda J ~ Miranda-miranda-kerr-14907864-100-100Belinda J ~ Miranda-miranda-kerr-14907871-100-100
Belinda Volterras... hani şu okulda en çok konuşulan kız, hani şu kızların hayallerini süsleyen erkeklerin çoğuna çoktan sahip olmuş olan kız. Entrika planlamakta üstüne olmayan, birisi onu kızdırırsa, ona kafayı fena halde takan kız. Hani erkeklerle sürttüğü için öğretmenlerin gözünde kötü bir yer edinen değil, aynı zamanda derslerde parlayarak 'altın kız' olarak kalmayı başaran kız. Belinda çoğu kişinin gözünde böyle biridir. Ama aslında...
Belinda J] ~
Şanslı bir kızım ben. Param var, okulu çekip çevirmek için yeterli güce de sahibim. Bir işi yapmak için kimseden yardım istemem. Daima kendi başımın çaresine kendim bakmışımdır. Asla pes etmem. Kinci bir kişiliğim yoktur ama eğer birinden intikam almam gerekiyorsa bunu geciktirmeden, ve eninde sonunda yaparım. Sürtüklük benim en belirgin özelliğimdir, bunu herkes bilir. Ama aslında birini seversem çok içten severim. İyi biriyim ama kötüyüm. İyi ama kötü...
Belinda J ~ Miranda-miranda-kerr-14907885-100-100Belinda J ~ Miranda-miranda-kerr-14907893-100-100Belinda J ~ Miranda-miranda-kerr-14907896-100-100

Aynaya Baktığımda
Dalgalı, parlak kahverengi saçlarım vardır. Uzun bacaklarım, kıvrımlı ve seksi bir vücudum, hafif koyu bir tene sahibim. Parlak mavi gözlerim var. Gülümseyince ortaya çıkan sevimli gamzelerimle birleşince, ortaya güzel bir yüz çıkıyor. Eh, yolda yürürken arkamdan çalınan ıslıkları duymuyor da değilim.
Belinda J ~ Miranda-miranda-kerr-14908125-100-100Belinda J ~ Miranda-miranda-kerr-14908127-100-100Belinda J ~ Miranda-miranda-kerr-14908130-100-100

Sevdiklerim & Sevmediklerim
Çikolatasız yaşama hayır!Davranışlarımın eleştirilmesinden nefret ederim. Size ne canım!

Parlak şeyler hep hoşuma gitmiştir. Mesela mücevherler.
Pahalı bir kafede oturup kıyafetlerinin fiyatını bağıra bağıra anlatan kızlardan hep nefret
etmişimdir.
Her kızın düşündüğü gibi alışveriş de benim vazgeçilmezim.
Erkek düşkünü kızları sevmem. Sürekli onlarla yatmakla ilgili konuşanlar falan... Hey, kızlar! Midemi bulandırıyorsunuz!
İyi özelliklerim hakkında konuşuluyorsa hoşuma gider. Gerçi kötü olanların konuşulmasını takan kim...
Beni sinirlendirmek için benim hakkımda konuşan, hatta saçmalayan kişilere gıcık olurum. Başka işiniz yok galiba?

En son Belinda M. Volterras tarafından Cuma Haz. 10, 2011 3:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
https://gossipschoolrpg.yetkin-forum.com
Belinda J. Volterras
Belinda J. Volterras

Belinda J ~ Empty
MesajKonu: Geri: Belinda J ~   Belinda J ~ Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 5:07 pm

İconlar ~
Spoiler:

En son Belinda Marjoline Andrews tarafından C.tesi Ocak 15, 2011 11:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Belinda J. Volterras
Belinda J. Volterras

Belinda J ~ Empty
MesajKonu: Geri: Belinda J ~   Belinda J ~ Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 11:05 am

Eklenmek için;

Ad/Soyad:
Kurgu:
2 adet icon:

İlişkiler;

Arkadaşlıklar
#KardeşGibi.
#Dost.
#YakınArkadaş.
#GüvendiğimArkadaş.
#KanımınIsınıkOldukları.
#Selamlaştığım.
#Tanıdık.
#GözAşinalığıOlan.

Düşmanlar
#Gıcık.
#BaşBelası.
#Nefretlik.
#Uğraştıklarım.

Aşk
#GerçektenSevdiğim.
#Karşılıksız.
#Eski.
#GözümünKaldıkları.
#EminOlamadığım.

Öğretmen/Yetişkin İlişkileri
#SevdiğimÖğretmen/Yetişkinler.
#SinirOlduğumÖğretmen/Yetişkinler.

Belinda J ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Belinda J. Volterras
» Belinda J Cell ~
» Büyük Karşılaşma ... (Belinda & Lauren)